Nowy program Polsatu, Super Polsat, ma zastąpić Polsat Sport News. Ten kanał będzie miał charakter rozrywkowy a jego oferta skierowana będzie także do osób z dysfunkcjami słuchu i wzroku. To nowość.

W Super Polsacie od poniedziałku do piątku będziemy mogli oglądać głównie programy rozrywkowe: „Top Chef”, „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music. Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Celebrity Splash, a także seriale: „Przyjaciółki”, „Hotel 52” oraz „Szpilki na Giewoncie”. Pojawią się także wydarzenia sportowe sponsorowane przez Polsat oraz produkcje animowane dla dzieci. W weekendy na tym programie obejrzymy głównie filmy.

Super Polsat to pierwsza stacja w Polsce, jak i w Europie, która nadawać będzie programy z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Tutaj pojawią się produkcje dostosowane do osób z dysfunkcjami wzroku i słuchu (język migowy, napisy, audiodeskrypcja). Mają one wypełnić 80% ramówki.

Super Polsat dostępny będzie dla widzów w naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Polsat Sport News mimo usunięcia z MUX-2 DVB-T, będzie dostępny w Cyfrowym Polsacie i sieciach kablowych. Będzie transmitować zawody sportowe obok Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra.


Zobaczcie też: Casting do “Idola”, Warszawa. Kto zostanie nową gwiazdą? [WIDEO, ZDJĘCIA]


Seriale polskie

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Q-VYX (gość)

Przecież to jakaś kpina !!! Kto się na to zgodził ??? To można wystartować sobie w konkursie na program dla dzieci a potem zmienić na pornograficzny bo oglądalność jest za mała ??? Ktoś sobie jaja robi? Panie Solorz, oglądalność jest za mała bo zwyczajnie na tym kanale emitowaliście GÓWNO !!! Same powtórki i trochę podrzędnych meczy i imprez na żywo. Jak Pan chcesz mieć większą oglądalność kanału telewizyjnego to zmień ofertę programową o nie kanał. Jakoś Polsat Sport i Polsat Sport Extra nie narzekają na oglądalność. To od czego w takim razie to zależy? Czy przepadkiem nie od OFERTY PROGRAMOWEJ a nie kanału jako takiego ? A jaką oglądalność będzie miał ten pożal się Boże „super” polszamt ? Powtórki z TV4 ,TV6 i Polsat 2 i ATM Rozrywka zapewnią oglądalność ??? Jak masz słabą oglądalność Polsat Sport News to uruchom sobie Polsat Sport. Wygrałeś oszuście dwóch nazwisk konkurs na sportowy to masz włączyć sportowy. WSZYSTKIE PROGRAMY PRYWATNYCH STACJI TELEWIZYJNYCH POWINNY BYĆ WYBIERANE DROGĄ GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO PRZEZ OBYWATELI POLSKICH !!! Jest ogłaszany konkurs. Właściciele zgłaszają do konkursu swoje kanały tematyczne i ogólne a następnie LUDZIE GŁOSUJĄ na sportowy, przyrodniczy, edukacyjny, filmowy, rozrywkowy, muzyczny itp. Kończy się koncesja na dany kanał to rozpisujemy kolejny konkurs na kanał o TAKIEJ SAMEJ TEMATYCE. Panie Solorz, zabieraj ten „polsat 7” do emisji reklam i wracaj z Polsat Sport News !!!

niewidz (gość)

Nie wiadomo, jaki cel przyświecał powstaniu tego KANAŁU: odsmażane, po raz kolejny, kotlety z pewnością nie przyczynią się do pozyskania odbiorców. Rzeczy pokazywane po raz nie wiadomo który, to śmiech na sali!!!

pikaczu

tylko po co, znow same powtorki i to z polsatu. mogli dac nowe premierowe programy, seriale i filmy, swiatowe, dla niepelnosprawnych.

Ech, szkoda czasu na ten badziew. (gość)

Był kanał sportowy w naziemnej. Może nie pokazywali sportu topowego, ale czasami były mecze ligi holenderskiej czy relacje z biathlonu. Teraz będzie kolejny kanał z powtórkami różnych tańców czy śpiewów dla bezmózgiej gawiedzi, podczas których będzie można wyświetlać setki durnych reklam.

Gość (gość)

Subiektywnie nie taki super skoro nie w naziemnej lub chociaż FTA... Widocznie za mało widzów planują bo skoro dochody z reklam im nie wystarczą na utrzymanie w "bezpłatnej"...