Nie ucichły jeszcze echa weekendowych wydarzeń w sejmie i protestów na ulicach Warszawy, a Internauci już skomentowali ostatnie dni po swojemu. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić galerię najlepszych memów.


Hallo

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Rzepliński z TK (gość)

Oczywiście jedyną legalną władzą wykonawczą w Polsce Ludowej jest demokratyczna opozycja, która blokując Sejm blokuje nielegalną blokadę, którą mogliby zrobić kaczystowscy uzurpatorzy i podżegacze wojenni. Na taką blokadę nie ma zgody ludu pracującego miast i WSI. By żyło się lepiej!

ewa (gość)

czy można już powiedzieć o elektoracie PO i .N, że to były elektorat?
na komentarz tego co to "państwo" odwala szkoda mi czasu

opolanin (gość)

Polska w protestach ? - to się nadaje do kabaretu.Grupa pseud polityków nakręciła kilka tyś. idiotów pozbawionych rozumu i wyobrażni życiowej. Boss Nowoczesnej prawie pluje z nienawiści do Polków !!! Ten człowiek powinien się leczyć.

Zawsze Polak (gość)

protestują kolesie co boja sie, że ich przekręty ujrzą swiatło dzienne. Dlatego doszukuja sie mozliwosci dokonania przewrotu naszym kosztem..... jak zwykle!! Ludzie porównajcie dokonania władzy. co zrobili dla kraju ,dla nas poprzednicy a co robi obecny rzad. Zacznijcie myslec logicznie.

Jolka (gość)

"Polska w protestach" ??? chyba dzielnica warszawy z max 2000 ludzi z mafi obywatelsko-zielonej wspartej nowoczesnymi podpaskami i kolegami komoruskiego i walęsy z wsi