15 grudnia w ofercie znanego dyskontu pojawią się mocno przecenione smartwatche, gramofony, płyty winylowe i kreacje sylwestrowe. Sklep po raz kolejny uruchamia promocje, które mogą przyciągnąć tysiące klientów.

Gramofon za 159 złotych zamiast 500? A może smartwatch w równie przystępnej cenie? Od 15 grudnia pracownicy portugalskiego dyskontu mogą przeżywać ciężkie chwile, bowiem produktów w tak niskich cenach nie znajdziemy w żadnym innym sklepie, a tym bardziej w dyskoncie. W Biedronce pojawią się także płyty winylowe i kreacje na sylwestra zaprojektowane przez studentki ASP. Te ostatnie kupimy za mniej niż 70 złotych.

O tym, jak może wyglądać taka promocja w dyskoncie, mieliśmy szansę przekonać się już wiele razy. Czy tym razem klienci zachowają zimną krew?Zobaczcie też: Kolejka na Chmielnej: Cztery dni czekania i w końcu mają w rękach buty od Kanye Westa


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

popmaster.pl (gość)

Cena płyt winylowych jest naprawdę dobra. Chcąc kupić u dystrybutora (producenta) w Polsce płyty do mojego sklepu muszę zapłacić dużo dużo więcej niż w detalu w Biedronce. Chyba zacznę zaopatrywać się nie w wielkich wytwórniach płytowych a w Biedronce :)