Po sukcesie pierwszego sezonu, bijące rekordy oglądalności „Damy i wieśniaczki.PL” powrócą w marcu na ekrany wraz z nowymi bohaterkami i nowymi wyzwaniami.

„Damy i wieśniaczki.PL” to seria, w której dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamieniają się rolami i życiem na kilka dni. Tym razem bohaterki zmierzą się nie tylko z nową rzeczywistością, ale dodatkowo będą musiały poradzić sobie w warunkach zimowych. Prawdziwą szkołę życia przejdą damy. Zobaczymy czy ich wypielęgnowane dłonie udźwigną codzienne rąbanie drewna i rozpalenie w piecu. Przekonamy się jak codzienne wstawanie skoro świt wpływa na ich urodę i czy znajdą sposoby na rozgrzanie zmarzniętych ciał. Czy damy odkryją uroki życia na wsi skutej lodem?

Równolegle dziewczyny z prowincji, oderwą się od swoich podwórek, by w mieście doświadczyć luksusowego życia. Zasmakują w eleganckich daniach serwowanych w najlepszych restauracjach i poddadzą się zabiegom w ekskluzywnych salonach piękności. Na zakupy wybiorą się w towarzystwie ekspertów, wśród których zobaczymy między innymi Macadamian Girl.

Nowe bohaterki i nowe doświadczenia w byciu „damą” i „wieśniaczką” już wiosną 2017 roku w telewizji TTV.
Program bił rekordy oglądalności osiągając 5,19 % udziału w grupie komercyjnej (16-49). Premierowy odcinek „Dam i wieśniaczek. PL” w TTV przyciągnął przed ekrany 661 241 widzów w grupie ogólnej.


Zobaczcie też: Wywiad z Macademian Girl. "W życiu ważna jest różnorodność" [WIDEO]


Seriale polskie

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bogda (gość)

MOże tak zrobićzamianę na parę dni biednych na bogatych,niech zmojej pensji, pożyje miesiąc jakaś osoba z rządu- co Wy na to

damy i wieśniaczki (gość)

Damy i Wieśniaczki w 2 edycji z 2017 roku od marca w ttv zobaczymy Gwiazdy Agnieszka Orzechowska i Macadamian Girl gwiazdy

lol (gość)

Marna.Wreczk kiepska kopia Ukrainskiego programu.Polska wersje powinni zakazac.Ale w Polsce tylko Plagiaty programow.A jak zobaczyle ta pania plastik z lodzi to kuzwa przegiecie.I ona miala sie za piekna.

symast (gość)

Wole dziewczyne z wioski niz z miasta.Ta z miasta ma tak łeb zrypany ze strach sie bac.Natomiast ta z wioski jest nie tylko ładna ale i potrafi o wiele wiecej niz miastowa paniusia.

:-( (gość)

Ten program w polskiej wersji jest po prostu beznadziejny! Na Ukrainie miało to sens - damy były naprawdę damami z bardzo bogatych domów, gdzie można było sobie podpalać cygara pieniędzmi, a wieśniaczki pochodziły z naprawdę zabitych dechami wsi, gdzie bida aż piszczy. A u nas to jakaś parodia oryginalnego programu. Polskie "damy" to rozkapryszone paniusie z miasta, najczęściej z "warsiafki", z wyższością patrzące na wszystkich spoza "stolycy". Zaś "wieśniaczki" to ciężko zapracowane kobiety często też z miast takich jak Grudziądz, mieszkające w zupełnie normalnych domach. Czy "warsiawsiakom" już tak się w d...ach poprzewracało, że nawet mieszkańców miast traktują jak wieśniaków? Dno i wodorosty!

en. (gość)

Co za bzdurny projekt.
Wiadomo,ze jak szuka żony,to tylko do roboty przy oborniku,w polu,albo dojeniu krów-a do tego te panienki z miasta raczej się nie nadają,bo by im się tipsy połamały.
A poza tym-skoro rolnik szuka żony,a rolniczka męża-to po co się nagrywa takie durne programy,grubymi nićmi szyte?