Czy warto kupić pralkę Eco Bubble z AddWash? Poznajcie innowacyjne technologie nowoczesnych pralek Czy warto kupić pralkę Eco Bubble z AddWash? Poznajcie innowacyjne technologie nowoczesnych pralek

Czy warto kupić pralkę Eco Bubble z AddWash? Poznajcie innowacyjne technologie nowoczesnych pralek (© Conowego.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Samsung opracował technologię, która pozwala jeszcze skuteczniej prać ubrania w niskich temperaturach. Jest nią Eco Bubble. A dla zapominalskich dodał specjalne drzwiczki AddWash, przez które można dorzucić do już wstawionego prania dowolne ubranie. Poznajcie technologiczne rozwiązania z nowoczesnych pralek.

Od jakiegoś czasu z uwagą śledzić zacząłem nowe technologie pojawiające się w sprzętach gospodarstwa domowego. W życiu każdego faceta przychodzi bowiem moment, kiedy musi on kupić nie nowego smartfona lub komputer, a lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną, czy też pralkę. Dziś będzie mowa właśnie o pralkach, a konkretnie pralkach Eco Bubble z dodatkowymi drzwiami AddWash. Eco Bubble to rozwiązanie pozwalające prać jeszcze skuteczniej, w niskiej temperaturze. Panie wiedzą o co chodzi, Panom wyjaśniam: wraz ze spadkiem temperatury prania maleje ryzyko uszkodzenia tkaniny i utraty koloru. Piorąc efektywnie w niskich temperaturach nie musimy się martwić o swoje ulubione ubrania. W ten sposób oszczędzamy także prąd.

Czym jest AddWash i jak działa?

AddWash natomiast to, mówiąc krótko, całkiem skuteczny pomysł na to, aby pranie było łatwiejsze, tańsze i... mniej stresujące. Brzmi dość enigmatycznie, więc spieszę z dalszymi wyjaśnieniami. Pralki z serii AddWash posiadają bardzo nietypowe rozwiązanie konstrukcyjne, otwierające przed nami zupełnie nowe możliwości.
W górnej części głównych drzwi pralki umieszczone zostały dodatkowe drzwi. Pozwalają one na dodawanie kolejnych rzeczy do bębna na dowolnym momencie cyklu prania. Znaleźliście właśnie brakujące ubranie, a pralkę pranie ruszyło 5 minut temu? Jeszcze nie jest za późno, aby dorzucić do środka ten właśnie element garderoby i nie zasilać słynnej krainy zagubionych ciuchów o kolejnego mieszkańca.W praktyce wygląda to tak: wystarczy wcisnąć przycisk pauzy na pralce, odczekać kilka chwil i otworzyć odblokowane dodatkowe drzwi pralki. Ich rozmiar pozwala włożyć przez nie z łatwością spodnie, czy też gruby sweter. Takie to proste.Zalety pralek z AddWash nie dotyczą jedynie osób zapominalskich. Oprócz tej ogromnej korzyści znalazłem jeszcze kilka innych. Być może Wy znajdziecie ich jeszcze więcej?

Zalety pralek AddWash
1. Skuteczne usuwanie plam nawet w niskich temperaturach dzięki Eco BubbleW każdej pralce Samsung znajduje się specjalny generator, wytwarzający miliony niewielkich bąbelków. Rozwiązanie to nazwano Eco Bubble. Dzięki niemu możliwe jest efektywne usuwanie zabrudzeń nawet w niskich temperaturach, co pozwala otoczyć należytą troską tkaniny delikatne i narażone na utratę kolorów. Jak to działa? Miniaturowe bąbelki zawierające detergenty wnikają pomiędzy włókna tkaniny nie tylko usuwając w ten sposób zabrudzenia, ale także wzmacniając przy okazji jej strukturę.2. Oszczędność prądu, wody i czasu
Możliwość dorzucenia do pralki ubrań w dowolnym momencie cyklu prania może prowadzić do daleko idących oszczędności. Jeśli zapomnicie dorzucić 2-3 rzeczy do prania i w porę sobie o tym przypomnicie - nie będziecie musieli ustawiać kolejnego prania. Prowadzi to do oszczędności prądu, wody i czasu, dając przy okazji pewnego rodzaju komfort psychiczny. Nie wrzuciłeś czegoś do już uruchomionego prania? Nic się nie stało - wciąż możesz to zrobić!Jeszcze dalej idące oszczędności czasu są możliwe dzięki technologii SpeedSpray, która w cyklu Super Szybkim skraca czas prania do 59 minut dzięki obecności dwóch dodatkowych natrysków, umieszczonych w górnej części bębna.3. Możliwość dorzucenia delikatnych ubrań w późniejszej fazie cyklu prania
Do tej pory delikatne tkaniny trzeba było prać w ramach oddzielnego prania. Dzięki drzwiom AddWash, ubrania podatne na uszkodzenia dorzucić można w późniejszej fazie prania głównego, wraz z innymi elementami garderoby. O cenne ubrania dba także specjalna konstrukcja bębna o zmniejszonych o 43% otworach, zapewniających wysoki poziom ich ochrony.

4. Pralka połączona ze smartfonem. Jesteś zapominalski? Pralka wyśle Ci powiadomienie o zakończeniu prania na telefon. Wszystko dzięki funkcji Smart Control i wbudowanemu w pralkę modułowi Wi-Fi. Tak, teraz nawet pralki mogą należeć do sieci domowej inteligentnych urządzeń. Technologia Smart Check pozwala nawet ustawić pranie zdalnie. Jeśli załadowaliście już zawartość pralki, a zapomnieliście ją uruchomić - zrobicie to nawet przebywając w pracy.
5. Gabaryty dopasowane do mieszkania o każdej wielkości
W sprzedaży znajdziemy zarówno duże pralko-suszarki z AddWash, jak i znacznie węższe urządzenia z serii AddWash Slim, stworzone z myślą o mniejszych mieszkaniach.

Pralko-suszarki posiadają dodatkowo technologię Air Wash, dzięki której ubrania są odświeżane i dezynfekowane wyłącznie przy wykorzystaniu podgrzanego powietrza. Oznacza to, że ubrania zużywają się wolniej niż przy praniu tradycyjną metodą i są odświeżane bez użycia wody ani detergentów.

Mniejsze urządzenia dostępne są w trzech różnych seriach i kilku różnych wariantach pojemnościowych - 6 kg, 7 kg, 8 kg i 9 kg. Dzięki temu każdy może dopasować rozmiar pralki do swoich potrzeb.
 
Czy warto kupić pralkę z AddWash?Pralki z AddWash mają swoje niepodważalne zalety i można je uznać za urządzenia w pewien sposób przełomowe. Wszystkie pralki AddWash, jak przystało na urządzenia z wysokiej półki, są wyposażone w szereg praktycznych i przydatnych w każdym domu technologii Najważniejsza moim zdaniem to Eco Bubble, która pozwala pozbywać się nawet uporczywych plam w bardzo niskich temperaturach prania, zapobiegając tym samym utracie kolorów przez ubrania oraz naruszaniu struktury nawet najdelikatniejszych materiałów. Dodatkowo kusząca jest ich wysoka klasa energetyczna, która przełoży się z pewnością na niższe rachunki za prąd.

Źródło: Conowego.pl


Top nowości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

on (gość) (Lonia)

Moja whirpoola ma jakieś dobre 15 lat (kupiona po urodzeniu się córki) - raz wymienione szczotki silnika a teraz pada łożysko (bęben rozbieralny).

Marrio (gość)

Moja pralka Samsung Eco Bubble zaraz po gwarancji zespuła się, co jakis czas się zawiesza!!! Nie Polecam!!!

Lonia (gość)

Nie znam tej pralki , ale wszystkich zainteresowanych zakupem pralki ostrzegam przed zakupem pralek firmy whirlpool. Produkty tej nieszczęsnej firmy a szczególnie pralki są beznadziejne , drogie i bardzo awaryjne, a serwis pod wszelką krytyką!!!!

Więcej na temat: