Curvy Supermodel to reality show, w którym zobaczymy modelki o puszystych kształtach. Obecnie trwają castingi do nowego reality show w polskiej wersji. Całość ma zostać emitowana w Polsacie wiosną 2017.

Curvy Supermodel Polska będzie programem, w którym zobaczymy puszyste modelki tzw. size plus, od 18 do 28 lat. Warunkiem wzięcia udziału w castingu jest noszenie minimum rozmiaru 42 oraz 170 cm wzrostu. Puszyste panie o takich kształtach powinny wysłać swoje zgłoszenia wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki na adres: modelka@rochstar.tv.Polska edycja Curvy Supermodel ma wyłonić najpiękniejszą kobietę o seksownych krągłościach. Od października to reality show można oglądać w niemieckiej telewizji RTL2. Tam jury w składzie czterech osób szuka najlepszej modelki o rozmiarze XL lub większym. Podobnie jak w Top Model - uczestniczki biorą udział w różnych konkurencjach i z odcinka na odcinek są eliminowane.

Za produkcję programu odpowiada firma Rochstar. Wiadomo, że przy serialu pracuje aktorka Elżbieta Romanowska.


Zobaczcie też: Jak polskie gwiazdy show-biznesu radzą sobie z jesienną chandrą? [WIDEO]


Seriale polskie

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Justyna (gość)

Witam ja mam 34 lata i tez bym chciała wziąść udział i 168cm.To nie sprawiedliwe jak juz robić to bez ograniczeń a nie .........

Gregszon (gość)

Curvy Supermodel - do producentów: czy czytaliście jak ten tytuł brzmi czytany po polski?!!
Jestem zdziwiony, że kto ktokolwiek chciał brać w tym udział.

anty (gość)

Przepiękne kobiety. Dość mam już wszechobecnego lansowania w mediach mody na klekoczące kości anorektyczek pokryte skórą.

Tort (gość)

Popatrzcie jak te angielskie słowa sa podobne do polskich "Curvy" - u nas też się to tak wymawia tylko inaczej pisze :)

pamela polo (gość)

obrzydliwe, co można jeszcze promować? Może następnym razem jakieś inne tłuste lochy niech się smarują swoimi odchodami.... DNO !!!

Zarddin (gość)

Co innego krągłości, a co innego spaślaki z wylewającym się brzuchem. Mam nadzieję, że będzie również edycja dla mężczyzn. Sam się zgłoszę z moim pięknym grubym, owłosionym, piwnym brzuchem.